GOLDKABEL®
reklam
GOLDKABEL®

GOLDKABEL®

Yazar: Pelin Okunma Sayısı: 632 Yayınlanma Tarihi 05 Mar 2021 Yorum: 0

GOLDKABEL®'de kablolardan bahsettiğimizde, sadece iletken malzeme ve konektörlerden bahsetmiyoruz.

Müzik ve multimedya dinleme hevesi bizim için arkasındaki teknoloji kadar önemlidir. Bu nedenle, yenilikçi çözümleri kusursuz tasarımla birleştirme hedefini takip ediyoruz.

İşçilik, yüksek kaliteli malzemeler ve belirgin ayrıntı sevgisi temeldir. Tüm bunlar bizi yeni bir çığır açmaya tekrar tekrar yönlendiriyor.GOLDKABEL GmbH 2003 yılında Klaus Ehrhart tarafından kurulduğundan bu yana, GOLDKABEL® hızla Almanya'da tanınmış kablo uzmanları alanında en önemli markalardan biri haline geldi.

"Wireless and Co." çağında bile Yüksek kaliteli kablo ürünlerimize devam eden büyük ilgiden özellikle memnunuz.

Sattığımız “kablo kilometrelerin” çoğu Almanya'da üretiliyor. Şirketin Ludwigshafen am Rhein'deki genel merkezinde kendi üretimimiz de teknoloji ve tasarım açısından özel müşteri gereksinimlerini gerçekleştirmektedir.

Olağandışı özel istekler bile çalışanlarımız tarafından memnuniyetle ve hızlı bir şekilde yerine getirilmektedir. 3.000'den fazla mevcut makale, çeşitliliklerinde bunu mümkün kılar.

Sayısız ödül, test sonuçları ve ticaret basınında kazanılan okuyucuların oyları bizi son derece motive ediyor. Kablolarımız dinleyiciler ve uzmanlar arasında düzenli olarak popülerdir.

Almanya ve Avrupa'da 400'den fazla GOLDKABEL® ortağı, dört farklı kablo serisinden oluşan olağanüstü bir ürün yelpazesi sunmaktadır.Ayrıca çevreye de özen gösteriyoruz: Kısa mesafelere odaklanıyoruz ve malzemelerimizi mümkün olduğunca Almanya'dan veya diğer Avrupa ülkelerinde satın alıyoruz. Ambalaj atıklarımızı sürekli azaltıyor ve mümkün olduğunca plastik ambalajlardan kaçınıyoruz. GOLDKABEL® ürünlerinin çoğu, ambalajsız olarak uzman bayilerimizde sunulmaktadır.

Bu dokunabileceğiniz kalitedir!

Etiketler: goldkabel
Benzer Konular
Yorumlar
Yorum Yap