Teslimat Koşulları (Pelin Dış Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. | Magnat | Heco | Mac Audio | Oehlbach | Acoustic Research |)
reklam

Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra minimum 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Pelin Dış Ticaret ve San. Ltd. Şti. Ankara Merkez adresi ile uzaklığına göre, kargo şirketi ürünleriniz kargoya verildikten sonra 1-3 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Cihazların tamamı orijinal ambalajında ve daha önce açılmamış olarak sevk edilmektedir. Teşhir iskontolu veya outlet ürünler farklı sayfalarda durumları belirtilerek satışa sunulmaktadır. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve durumları ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise, size üyelik bilgilerinizde yer alan iletişim bilgilerinizden ulaşılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Doğal afetler ve mücbir sebeplerden ötürü gecikmeler yaşanabilir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Pelin Dış Ticaret ve San. Ltd. Şti. garantisi ile size teslim edilecektir. Ürünü teslim almadan önce dış kutusunu iyice kontrol ettikten sonra kargo görevlisinden teslim alınız, Herhangi bir yerinde sıvı teması, hasar veya darbe görürseniz tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.pelinltd.com.tr on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadiren de olsa birden fazla tüketicinin aynı ürünü alması söz konusu olabilir.

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürünün stoklarımızda bulunmaması durumunda ise; en az 4 (dört) en fazla 30 (otuz)  gün bekleme süresi vardır. İlgili süre , tarafınıza Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik gereği gerekli bildirimler yapılmak sureti en fazla 10 gün daha uzatılabilir. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye teslim edilemediği takdirde tüketicinin yapmış olduğu ödeme kendisine iade edilecektir.

Tüm teslimat şartları Pelin Dış Ticaret ve San. Tic. Ltd. Şti.'ne aittir ve haber vermeksizin değiştirebilir.