Pelin Blog
reklam

Blog


Magnat Hakkında

Magnat Hakkında

Yazar: Lutfi Okunma Sayısı: 707 Yayın Tarihi: 05 Mar 2021 Yorum 0

1973 yılında kurulan, neredeyse 50 yıldır ürünlerimize geliştirme deneyimi ve büyük bir tutku katıyoruz ve bunların tamamı Alman laboratuvarlarımızda geliştiriliyor. En son teknolojilerin ve yüksek kaliteli malzemelerin kullanımı tek bir amaca hizmet eder; müzik ve filmde en iyi ses. Sadece SİZİN olduğunuzda memnun oluruz. Magnat logomuzun anlamı budur.

Devamı..!

GOLDKABEL®

GOLDKABEL®

Yazar: Pelin Okunma Sayısı: 706 Yayın Tarihi: 05 Mar 2021 Yorum 0

GOLDKABEL®'de kablolardan bahsettiğimizde, sadece iletken malzeme ve konektörlerden bahsetmiyoruz. Müzik ve multimedya dinleme hevesi bizim için arkasındaki teknoloji kadar önemlidir. Bu nedenle, yenilikçi çözümleri kusursuz tasarımla birleştirme hedefini takip ediyoruz. İşçilik, yüksek kaliteli malzemeler ve belirgin ayrıntı sevgisi temeldir. Tüm bunlar bizi yeni bir çığır açmaya tekrar tekrar yönlendiriyor.

Devamı..!

Felsefe  "YALNIZCA SONUÇ ÖNEMLİDİR"

Felsefe "YALNIZCA SONUÇ ÖNEMLİDİR"

Yazar: Pelin Okunma Sayısı: 667 Yayın Tarihi: 05 Mar 2021 Yorum 0

Felsefe "YALNIZCA SONUÇ ÖNEMLİDİR" Görünüşte basit olan bu ürün felsefesi ile HECO, onlarca yıldır Alman hoparlör gelişiminin ön saflarında yer almaktadır. Amaç, sesin mükemmel dengesi, şeffaflığı ve dinamikleridir. HECO erdemleri: Bir şeyin daha da iyi olduğunu fark ettiğimizde - geliştirme, malzeme kalitesi ve teknoloji kullanımında - hiçbir çabadan kaçınmıyoruz. On yıllar boyunca bu, hoparlör pazarında kilometre taşları haline gelen yeni konseptlerle sonuçlandı.

Devamı..!

Magnat

Magnat

Yazar: Pelin Okunma Sayısı: 546 Yayın Tarihi: 23 Feb 2021 Yorum 0

‘’Bir akustik ürün için iyi tasarım, her zaman araştırma ve teknik koşullardan elde edilen sağlam temelli bulguları ergonomik tasarımla birleştirmek anlamına gelir. Görevimiz, mekanik ve teknolojiye mükemmel ses geliştirmek için ihtiyaç duydukları alanı vermektir. Hoparlörler ve kulaklıklar için Yani iyinin edebi ilkesi ürün tasarımı daha fazlasını uygular; form işlevi izler.’’

Devamı..!

1 den 4 e 4 (1 sayfa) ürün gösteriliyor